Смерть та життя, біль та насолода

Глибинна трагедія мого/твого існування – поєднання ліні з прагненням ставати досконалішим. До всього всього всього сказаного, зробленого, побаченого є протилежне. Життя тільки тим і виражається, що являє собою суміш реагуючих речовин, речовин, що мають несумісність.

Людина переживає неймовірне духовне задоволення, коли може охопити думкою якомога більше в одночасні. Бачити ширше – кайф, іншими словами. Натхнення.91ebff54bee9a895d2d87b4280cca918
Та іноді кожен обманює власну біоактивну сутність. Так зване лженатхнення підмінює тривожно-приємний момент прозріння. Ускладнення світогляду – така розвага безтурботної індивідуальності. Аж ніяк не зіткнення двох моделей світогляду, відмінних законами галактик, а навпаки – запалене розбухання однієї. Та тісто, що підходить – не змінює ваги. Отак і ми – назбирали знань, закам’яніли у звичках – і йдемо до межі бідними.

Смерть та життя, біль та насолода
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
One Comment
  1. Напевно, людина отримує задоволення не від ширшого світо-сприйняття, а від нового знання, тільки яке вкладується в, вже готовий, світогляд.
    Стаття у дусі пасивного бачення…
    Ми не бідні, бо не треба думати що вже все придумали і все сказали. Перед людиною цілий простір можливостей :-)

Comments are closed.